Pierwszy raz na blogu?

Save the date!

Miło mi, że trafiłeś na mojego bloga. Znajdziesz tu ciekawostki na temat Norwegii oraz języka norweskiego, a także triki, które warto wykorzystać podczas nauki języka. Blog ciągle się rozwija, więc wpisów i nowych projektów będzie przybywać :)

Obecnie prowadzę na blogu dwa cykle wpisów. Pierwszym z nich jest Frokostblanding, czyli tzw. wpisy śniadaniowe. Wpisy pojawiają się w pierwszy poniedziałek miesiąca i stanowią mieszankę językowo-krajoznawczo-kulturową. To znaczy, że znajdziesz tam zarówno smaczki językowe jak i ciekawostki z oraz o Norwegii.

Drugą z blogowych serii jest Niezbędnik Norwegolożki. Jest to cykl 6 wpisów poświęconych kruczkom gramatycznym, najczęściej popełnianym błędom oraz najczęściej zadawanym pytaniom dotyczącym samego języka jak i nauki. W ostatniej części Niezbędnika pojawił się darmowy ebook.

Poza tym na blogu znajdziesz kilka moich relacji z podróży oraz garść refleksji na temat Norwegii i nie tylko. Mam nadzieję, że mój blog Cię zainteresuje i że pomożesz mi go tworzyć. Jeśli jest coś, o czym chciałbyś przeczytać to napisz, proszę :)