Co czytaliście w tym roku?

by Anna

pexels-photo-288478

Koniec roku to zazwyczaj czas podsumowań, a tych nie mogło zabraknąć także na blogu. Na Sylwestra proponuję Wam więc krótki bilans minionych miesięcy i przypominam wpisy, które czytaliście najchętniej.

Rok 2017 na blogu był trochę bardziej intensywny, niż poprzedni. I to wszystko dzięki Wam! Dziękuję, że tu zaglądacie 🙂

Ubiegły rok był dla mnie dość trudny, także pod względem ilości zajęć, jakie znajdowały się na mojej liście. Efekty tej pracy zobaczycie już niedługo, ale narazie jeszcze nie mogę zdradzić sekretu. Mogę za to obiecać, że warto poczekać jeszcze trochę!

W ubiegłe wakacje na blogu pojawił się też nowy cykl – Niezbędnik Norwegolożki. Zebrałam tam odpowiedzi na pytania, które często od Was dostawałam i opisałam kilka ciekawostek językowych. Efektem pracy nad cyklem było sześć wpisów oraz darmowy ebook, który możecie pobrać TU.

Przez ostatnie 12 miesięcy najchętniej czytaliście wpisy językowo-kulturowe i poradniki. Szczególnie spodobały Wam się te artykuły:

Bunad – norweski strój narodowy

Co jest zabawnego w języku norweskim?

Praca sezonowa w Norwegii – praktyczny poradnik dla początkujących

Jak przeklinają Norwegowie

5 mitów o języku norweskim

Dziękuję, że jesteście tu ze mną i pomagacie tworzyć Norwegolożkę. Życzę Wam i sobie, aby przyszły rok był jeszcze lepszy i obfitował w jeszcze więcej skandynawskich wydarzeń.

Godt nytt år!

You may also like

1 comment

sferapiękna 30/01/2018 - 12:50

Super ciekawy wpis! Zapraszam do siebie! https://sferapiekna.wordpress.com

Reply

Leave a Comment

Strona korzysta z plików cookies. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz ustawić w przeglądarce. Ok!